Odesílání...
Skladem
160 Kč
(průměrné hodnocení: 4.75 / počet hodnocení: 4)
Registrovaný léčivý přípravek
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Dostupnost: Skladem
128 Kč
Přihlaste se k odběru novinek v naší lékarně a zajímavostí ze světa medicíny.
Vytvořil Netsimple (200)
Ušetři 100 Kč při nákupu nad 3999 Kč. Zadej v košíku SLEVA100.